www.ZjemCiKota.pl

Od autora

Podkreślam iż jestem obrońcą zwierząt i sprzeciwiam się ich męczeniu, torturowaniu, nie legalnym przesłuchaniom a także dręczeniu w jakikolwiek sposób! Stronę jako szyderstwo dedykuje wszystkim BGM'om, którzy zatracili kontakt z rzeczywistością. Proszę wszystkich którzy ją odwiedzają o potraktowanie zgromadzonych tu treści jako żartu, a jeśli ktoś nie umie spojrzeć na to z dystansem nie jest tu mile widziany :p

Chciałbym także zaznaczyć, że nie monitoruje przepisów ani komentarzy ich dotyczących. Dopiero po zgłoszeniu do mnie „nieprzyzwoitego” wpisu, może on być usunięty a użytkownik który go wprowadził może zostać zablokowany.

Thanks

Rodzicom - za wszystko! Judas Priest za stworzenie heavy metalu. Wszystkim którzy uczestniczą w poszerzaniu bazy przepisów i promocji serwisu.

Fucks

Wszystkim przemądrzałym dupkom którzy nie dostrzegają swoich błędów i myślą, że wiedzą wszystko lepiej. Dla tych którzy bez zgody autora kradną treści zawarte w serwisie. Ogromne fucki także dla tych którzy kiedykolwiek zjedli kota!

stopka stopka stopka stopka stopka stopka stopka stopka stopka stopka stopka stopka stopka